Jdi na obsah Jdi na menu
 


2006 - 2016

11. 8. 2017

Umístění v soutěžích za rok  2016

27.2.2016 XXVII. roč. halové soutěže Havířov Mladší 23.místo
27.2.2016 XXVII. roč. halové soutěže Havířov Starší 24.místo
12.3.2016 Hala Petrovice Mladší 10.místo
12.3.2016 Hala Petrovice Starší 9.místo
19.3.2016 Josefovská soutěž Muži  3.místo
19.3.2016 Josefovská soutěž Ženy 4.místo
16.4.2016 Okrsek Orlová - stolní tenis Sbor 3.místo
23.4.2016 Dolní Lutyně - střed, TOP zadek Starší 7.místo
23.4.2016 Dolní Lutyně - střed Jakub Bínek 10.místo
23.4.2016 Dolní Lutyně - střed Denis Leinveber 29.místo
23.4.2016 Dolní Lutyně - střed Tomáš Šeliga 31.místo
30.4.2016 MH - Orlová Město Starší 5.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová Muži  3.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová Ženy 1.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Kohl Jakub 2.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Helis František 8.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Charbuský Jaroslav 9.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Stašák Jakub 11.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Pácal Jakub 14.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Dunajčíková Zuzana 1.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Beňoviová Nina 2.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Korhelová Magdaléna 3.místo
7.5.2016 Okrsek Orlová - 100m Korhelová Radka 4.místo
14.5.2016 Orlová Poruba - memoriál Muži  2.místo
14.5.2016 Orlová Poruba - memoriál Ženy 5.místo
21.5.2016 Plamen Starší 8.místo
22.5.2016 Okres - Český Těšín Muži 6.místo
22.5.2016 Okres - Český Těšín Ženy 4.místo
29.5.2016 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů Sikora Tomáš 8.místo
29.5.2016 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů  Tobias Píša 24.místo
29.5.2016 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů  Orel Matyáš 45.místo
29.5.2016 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů Korhelová Radka 49.místo
29.5.2016 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů Bínek Jakub - NP :( 50.místo
3.6.2016 Kravaře - noční soutěž Starší 9.místo
4.6.2016 MH - Orlová Poruba Mladší 2.místo
4.6.2016 MH - Orlová Poruba Starší 8.místo
5.6.2016 MH - Karviná Hranice Mladší 3.místo  
5.6.2016 MH - Karviná Hranice Starší 14.místo
11.6.2016 MH - Doubrava Mladší 3.místo
11.6.2016 MH - Doubrava Starší 6.místo
11.6.2016 Doubrava Muži 5.místo
12.6.2016 MH - Petrovice Závada Mladší 1.místo
12.6.2016 MH - Petrovice Závada Starší 8.místo
25.6.2016 Orlová Město Muži 6.místo
5.7.2016 Rychvald Ženy 1.místo
5.7.2016 Rychvald Muži 3.místo
23.7.2016 Bohumín Záblatí Ženy 3.místo
23.7.2016 Bohumín Záblatí Muži 9.místo
6.8.2016 Dolní Marklovice Ženy 6.místo
14.8.2016 Závada - noční Ženy 3.místo
20.8.2016 Doubrava Muži 8.místo
20.8.2016 Doubrava Ženy 9.místo
20.8.2016 Bohumín Záblatí - noční Muži 5.místo
20.8.2016 Bohumín Záblatí - noční Ženy 3.místo
27.8.2016 Orlová Poruba Muži 6.místo
27.8.2016 Orlová Poruba Ženy 7.místo
27.8.2016 MH - Těrlicko Hradiště Mladší 2.místo
28.8.2016 MH - Chotěbuz Mladší 3.místo
3.9.2016 MH - o pohár KSH MSK Mladší 9.místo
3.9.2016 Dětmarovice Muži 3.místo
4.9.2016 MH - Skřečoň Mladší 10.místo
4.9.2016 MH - Skřečoň Starší 8.místo
4.9.2016 MH - Skřečoň Přípravka 1.místo
4.9.2016 Skřečoň Muži 2.místo
4.9.2016 Skřečoň Ženy 2.místo
10.9.2016 MH - Rychvald Přípravka 1.místo
10.9.2016 MH - Rychvald Mladší 1.místo
10.9.2016 MH - Rychvald Starší 4.místo
11.9.2016 MH - Vrbice Přípravka 1.místo
11.9.2016 MH - Vrbice Mladší 3.místo
11.9.2016 MH - Vrbice Starší 5.místo
24.9.2016 MH - Bohumín Kopytov Přípravka 2.místo
24.9.2016 MH - Bohumín Kopytov Mladší 1.místo
24.9.2016 MH - Bohumín Kopytov Starší 10.místo
24.9.2016 Bohumín Kopytov Muži 8.místo
24.9.2016 Bohumín Kopytov Ženy 2.místo
1.10.2016 MH - Havířov Město Mladší 3.místo
1.10.2016 MH - Havířov Město Starší 8.místo
1.10.2016 Havířov Město Muži 4,místo
1.10.2016 Havířov Město Ženy 3.místo
8.10.2016 NDT - Bohumín Kopytov Zuzana Dunajčíková 2.místo
8.10.2016 NDT - Bohumín Kopytov Eliška Šnorbertová 5.místo
8.10.2016 NDT - Bohumín Kopytov Jakub Tarnawa 6.místo
8.10.2016 NDT - Bohumín Kopytov Jakub Stašák 9.místo
8.10.2016 NDT - Bohumín Kopytov Jakub Pácal 10.místo
12.11.2016 Hala Bohumín Mladší 6.místo
12.11.2016 Hala Bohumín Starší 5.místo
  MLOK Starší 11.místo
22.10.2016 ZPV Mladší 11.místo
22.10.2016 ZPV Starší 11.místo

 

Umístění v soutěžích za rok  2015

1.místo - O nejlepší SDH okresu Karviná

14.3.2015 Josefovská Muži  1.místo
14.3.2015 Josefovská Ženy 8.místo
11.4.2015 Okrsek Orlová - Sto.tenis Zajíc Petr 2.místo
2.5.2015 Okrsek Orlová Muži 3.místo
2.5.2015  Okrsek Orlová Ženy 1.místo
2.5.2015 MH - Orlová Město Mladší 8.místo
2.5.2015 MH - Orlová Město Starší 5.místo
9.5.2015 Orlová Poruba Muži 3.místo
10.5.2015 Okrskový turnaj - fotbal Muži 4.místo
16.5.2015 Český Těšín - plamen Mladší 4.místo
16.5.2015 Český Těšín - plamen Starší 5.místo
23.5.2015 Okresní kolo Ženy 5.místo
23.5.2015 Okresní kolo Muži 6.místo
30.5.2015 MH - Orlová Poruba Mladší 2.místo
7.6.2015 MH - Karviná Hranice Mladší 8.místo
7.6.2015 MH - Karviná Hranice Starší 6.místo
13.6.2015 MH - Doubrava Mladší 9.místo
13.6.2015 MH - Doubrava Starší 2.místo
13.6.2015 Doubrava Muži 8.místo
20.6.2015 MH - Bohumín Záblatí Mladší 5.místo
20.6.2015 MH - Bohumín Záblatí Starší 2.místo
27.6.2015 Mezinárodní soutěž Muži 1.místo
5.7.2015 Rychvald Muži 4.místo
5.7.2015 Rychvald Ženy 5.místo
18.7.2015 Bohumín Záblatí Muži 8.místo
18.7.2015 Bohumín Záblatí Ženy 2.místo
25.7.2015 Dolní Marklovice Muži 5.místo
25.7.2015 Dolní Marklovice Ženy 4.místo
15.8.2015 Petřvald Ženy 2.místo
22.8.2015 Doubrava Muži 3.místo
22.8.2015 Doubrava Ženy 5.místo
22.8.2015 Bohumín Záblatí - noční Muži 4.místo
22.8.2015 Bohumín Záblatí - noční Ženy 2.místo
29.8.2015 Orlová Poruba Muži 1.místo
29.8.2015 Orlová Poruba Ženy 4.místo
5.9.2015 MH-O.Martinov pohár KSH Mladší 11.místo
5.9.2015 Skřečoň Muži 4.místo
5.9.2015 Skřečoň Staří páni - MIX 1.místo
6.9.2015 MH - Č.T.Mosty Mladší 9.místo
6.9.2015 MH - Č.T.Mosty Starší 4.místo
12.9.2015 MH - Rychvald Mladší 4.místo
12.9.2015 MH - Rychvald Starší 9.místo
12.9.2015 Petrovice Závada - noční Muži 4.místo
12.9.2015 Petrovice Závada - noční Ženy 7.místo
13.9.2015 MH - Vrbice  Mladší 4.místo
13.9.2015 MH - Vrbice Starší 7.místo
26.9.2015 MH - Kopytov Mladší 4.místo
26.9.2015 MH - Kopytov Starší 3.místo
26.9.2015 MH - Kopytov - uzlový král Tobias Píša 10.místo
26.9.2015 MH - Kopytov - uzlový král Tomáš Šeliga 14.místo
26.9.2015 MH - Kopytov - uzlový král Tomáš Sikora 18.místo
26.9.2015 MH - Kopytov - uzlový král Magda Korhelová 5.místo
26.9.2015 MH - Kopytov - uzlový král Jakub Bínek 10.místo
26.9.2015 MH - Kopytov - uzlový král Radka Korhelová 13.místo
26.9.2015 Kopytov Ženy 2.místo
26.9.2015 Kopytov Muži 4.místo
3.10.2015 MH - Havířov Město Mladší 5.místo
3.10.2015 MH - Havířov Město Starší 4.místo
3.10.2015 Dětmarovice Ženy 1.místo
3.10.2015 Dětmarovice Muži 8.místo
10.10.2015 Kopytov - NDT - nad 34let Evžen Foltyn 1.místo
10.10.2015 Kopytov - NDT Jakub Stašák 5.místo
10.10.2015 Kopytov - NDT Jakub Pácal 8.místo
10.10.2015 Kopytov - NDT Zuzana Dunajčíková 3.místo
10.10.2015 Kopytov - NDT Jana Grygerková 4.místo
10.10.2015 Kopytov - NDT Markéta Škutová 5.místo
17.10.2015 TFA Karviná Jakub Stašák 11.místo
17.10.2015 TFA Karviná Jakub Pácal 13.místo
17.10.2015 TFA Karviná Michal Orel 17.místo
17.10.2015 TFA Karviná Markéta Škutová 5.místo
17.10.2015 TFA Karviná Zuzana Dunajčíková 7.místo
17.10.2015 TFA Karviná Jana Grygerková 9.místo
1.11.2015 Hala Bohumín Mladší 3.místo
1.11.2015 Hala Bohumín Starší 10.místo
  MLOK 2015 Starší 4.místo


Umístění v soutěžích za rok  2014

1.místo - O nejlepší SDH okresu Karviná

22.3.2014 Josefovská Dorost 2.místo
22.3.2014 Josefovská Muži 5.místo
22.3.2014 Josefovská Ženy 9.místo
1.5.2014 Okrsek Muži 4.místo
3.5.2014 MH - Orlová Město Mladší 1.místo
3.5.2014 MH - Orlová Město Starší 5.místo
24.5.2014 Okresní kolo Muži 6.místo
31.5.2014 MH - Havířov Město  Mladší 4.místo
31.5.2014 MH - Havířov Město  Starší 5.místo
31.5.2014 Orlová Poruba Muži 3.místo
8.6.2014 MH - Karviná Hranice Mladší 2.místo
8.6.2014 MH - Karviná Hranice Starší 5.místo
14.6.2014 MH - Doubrava  Mladší 4.místo
14.6.2014 MH - Doubrava  Starší 4.místo
15.6.2014 Okrsek Orlová - fotbal Muži 4.místo
21.6.2014 SK - Richvald Muži 8.místo
28.6.2014 MH - Orlová Poruba Mladší 4.místo
28.6.2014 MH - Orlová Poruba Starší 2.místo
5.7.2014 Rychvald  Ženy 3.místo
5.7.2014 Rychvald  Dorost 5.místo
5.7.2014 Rychvald  Muži 7.místo
12.7.2014 Mezinárodní soutěž Muži 4.místo
26.7.2014 Kopytov - noční Muži 2.místo
16.8.2014 Petřvald Muži 5.místo
23.8.2014 Doubrava Muži 7.místo
23.8.2014 Záblatí - noční  Muži 8.místo
30.8.2014 Orlová Poruba  Muži 2.místo
7.9.2014 Č.T.Mosty Mladší 2.místo
13.9.2014 Rychvald Mladší 5.místo
13.9.2014 Rychvald Starší 4.místo
13.9.2014 Dětmarovice Muži 1.místo
27.9.2014 Kopytov Mladší 5.místo
27.9.2014 Kopytov  Starší 5.místo
27.9.2014 Kopytov Muži 5.místo
27.9.2014 Kopytov Ženy 2.místo
4.10.2014 Havířov Město Ženy 5.místo
11.10.2014 Orlová Město - NDT Evžen Foltýn 5.místo
11.10.2014 Orlová Město - NDT Jakub Stašák 7.místo
11.10.2014 Orlová Město - NDT Nina Beňovičová 2.místo
11.10.2014 Orlová Město - NDT Zuzana Dunajčíková 1.místo
18.10.2014 Karviná - TFA nad 35 Evžen Foltýn 5.místo
18.10.2014 Karviná - TFA Jakub Stašák 10.místo
  MLOK Starší 5.místo


Umístění v soutěžích za rok  2013

1.místo - O nejlepší SDH okresu Karviná

2013 Největší počet dárců krve    
27.4.2013 Doubrava Staří páni 4.místo
4.5.2013 Mezinárodní soutěž Muži  
8.5.2013 Okrskové kolo Muži 3.místo
8.5.2013 Okrskové kolo Ženy 1.místo
18.5.2013 MH - Havířov Město Starší  
18.5.2013 MH - Havířov Město Mladší  
25.5.2013 MH - Plamen Č.Těšín Starší 3.místo
1.6.2013 Okresní kolo Muži 5.místo
8.6.2013 Doubrava Mladší 2.místo
8.6.2013 Doubrava Starší 2.místo
8.6.2013 Doubrava Muži  
8.6.2013 Okrskový turnaj - fotbal Muži 4.místo
9.6.2013 MH - Karviná Hranice Starší  
9.6.2013 MH - Karviná Hranice Mladší  
5.7.2013 Rychvald Muži 12.místo
5.7.2013 Rychvald Ženy 3.místo
5.7.2013 Rychvald Ženy 9.místo
17.8.2013 Petřvald Muži 5.místo
24.8.2013 Doubrava Muži 5.místo
31.8.2013 Bohumín Záblatí Muži 16.místo
31.8.2013 Bohumín Záblatí Muži 12.místo
31.8.2013 Orlová Poruba Muži 5.místo
31.8.2013 o pohár KSH ČMS Starší 5.místo
7.9.2013 Kopytov Mladší 3.místo
7.9.2013 Kopytov Starší 1.místo
7.9.2013 Kopytov Ženy 3.místo
7.9.2013 Kopytov Muži 4.místo
13.9.2013 Rychvald Starší 4.místo
13.9.2013 Rychvald Mladší 5.místo
5.10.2013 Havířov Město Starší 2.místo
5.10.2013 Havířov Město Mladší 3.místo
  MLOK Starší 1.místo

 

Umístění v soutěžích za rok  2012

 

17.3.2012 Josefovská Muži 5.místo
17.3.2012 Josefovská Ženy 1.místo
5.5.2012 Orlová Město Starší II 9.místo
12.5.2012 Okrskové kolo Muži 3.místo
12.5.2012 Okrskové kolo Ženy 1.místo
19.5.2012 Havířov Město Starší I 5.místo
27.5.2012 Orlová Poruba Mladší 3.místo
2.6.2012 Okrskový turnaj - fotbal Muži 3.místo
5.7.2012 Rychvald Muži 9.místo
5.7.2012 Rychvald Muži 3.místo
5.7.2012 Rychvald Ženy 3.místo
5.7.2012 Rychvald Ženy 2.místo
18.8.2012 Petřvald Muži 2.místo
25.8.2012 Bohumín Záblatí Muži 4.místo
8.9.2012 Kopytov Ženy 3.místo
16.9.2012 Rychvald Starší I 9.místo
16.9.2012 Rychvald Starší II 5.místo
16.9.2012 Rychvald Mladší 7.místo
19.5.2012 Havířov Město Starší II 8.místo

 

Umístění v soutěžích za rok  2011

 

17.3.2011 Josefovská Muži  
17.3.2011 Josefovská Ženy 1.místo
30.4.2011 Doubrava Staří páni 2.místo
7.5.2011 Orlová Město Starší 2.místo
7.5.2011 Orlová Město Starší 12.místo
7.5.2011 Orlová Město Mladší 3.místo
7.5.2011 Orlová Město Starší I 7.místo
7.5.2011 Orlová Město Starší II 11.místo
14.5.2011 Okrsek Orlová - fotbal Muži 3.místo
21.5.2011 Okrskové kolo Muži 3.místo
21.5.2011 Okrskové kolo Ženy 1.místo
18.6.2011 Doubrava Muži 10.místo
18.6.2011 Doubrava Muži 12.místo
7.5.2011 Rychvald Ženy 3.místo
7.5.2011 Rychvald Ženy 1.místo
7.5.2011 Rychvald Muži 7.místo
7.5.2011 Rychvald Muži 10.místo
28.5.2011 Bohumín - Plamen Mladší 2.místo
28.5.2011 Bohumín - Plamen Starší 6.místo
20.6.2011 Ostrava Radvanice Muži 8.místo
16.7.2011 Mezinárodní soutěž Muži 1.místo
13.8.2011 Petřvald Muži 1.místo
20.8.2011 Doubrava Muži 4.místo
20.8.2011 Doubrava Ženy 8.místo
3.9.2011 Pohár KSH MSK Mladší 11.místo
10.9.2011 Bohumín Kopytov Ženy 2.místo
17.9.2011 Rychvald Starší 3.místo
17.9.2011 Rychvald Mladší 2.místo
8.10.2011 Okrsek Orlová - stl.tenis Zajíc Pavel 1.místo

 

Umístění v soutěžích za rok  2010

 

27.3.2010 Josefovská Muži 7.místo
22.5.2010 Okrsek Orlová Muži 5.místo
29.5.2010 Okrskový turnaj - fotbal Muži 3.místo
6.6.2010 Karviná - Plamen Dorost 2.místo
6.6.2010 Karviná - Plamen Starší 13.místo
12.6.2010 Doubrava Mladší 4.místo
12.6.2010 Doubrava Starší 10.místo
12.6.2010 Doubrava Starší 11.místo
5.7.2010 Rychvald  Ženy 1.místo
5.7.2010 Rychvald Ženy 2.místo
5.7.2010 Rychvald Muži 3.místo
17.7.2010 Bohumín Záblatí Ženy 1.místo
17.7.2010 Bohumín Záblatí Muži 6.místo
31.7.2010 Karviná Starší 4.místo
14.8.2010 Petřvald Ženy 5.místo
14.8.2010 Petřvald Muži 2.místo
21.8.2010 Doubrava Muži 10.místo
28.8.2010 Pohár KSH MSK Mladší 12.místo
11.9.2010 Doubrava Mladší 2.místo
18.9.2010 Rychvald Starší I 4.místo
18.9.2010 Rychvald Starší II 6.místo
18.9.2010 Rychvald Mladší 2.místo
25.9.2010 Kopytov Mladší 2.místo
25.9.2010 Mezinárodní soutěž Muži 1.místo
26.9.2010 Hradiště Mladší 3.místo
30.10.2010 Rychvald - stolní tenis Muži 1.místo

 

Umístění v soutěžích za rok  2009

 

21.3.2009 Josefovská Muži 2.místo
16.5.2009 Okrskové kolo Muži 4.místo
23.5.2009 Okrskový turnaj - fotbal Muži 3.místo
30.5.2009 Dětmarovice - Plamen Starší 8.místo
30.5.2009 Dětmarovice - Plamen Mladší 4.místo
14.6.2009 Bohumín Kopytov Starší 5.místo
14.6.2009 Bohumín Kopytov Mladší 4.místo
14.6.2009 Bohumín Kopytov Mladší 5.místo
27.6.2009 Doubrava Muži 5.místo
5.7.2009 Rychvald Muži 11.místo
5.7.2009 Rychvald Ženy 2.místo
5.7.2009 Rychvald Dorost 12.místo
2.8.2009 Bohumín Záblatí Muži 7.místo
5.9.2009 Bohumín Kopytov Ženy 3.místo
5.9.2009 Doubrava Starší I 4.místo
5.9.2009 Doubrava Starší II 3.místo
5.9.2009 Doubrava Mladší 3.místo
19.9.2009 Dětmarovice Muži 6.místo
19.9.2009 Rychvald  Starší I 4.místo
19.9.2009 Rychvald Starší II 5.místo
19.9.2009 Rychvald Mladší 2.místo

 

Umístění v soutěžích za rok  2008

 
 
15.3.2008 Josefovská Muži 3.místo
24.5.2008 MH - Dětmarovice Starší 6.místo
8.6.2008 MH - Doubrava Starší 1.místo
8.6.2008 MH - Doubrava Mladší 4.místo
8.6.2008 MH - Doubrava Mladší 3.místo
14.6.2008 MH - Chotěbuz Starší 3.místo
21.6.2008 MH - Bohumín Záblatí Mladší 5.místo
21.6.2008 MH - Bohumín Záblatí Mladší 2.místo
21.6.2008 MH - Bohumín Záblatí Starší 1.místo
28.6.2008 Bohumín Záblatí Muži 7.místo
28.6.2008 Bohumín Záblatí Muži 6.místo
5.7.2008 Rychvald Staří páni 2.místo
5.7.2008 Rychvald Dorost 10.místo
5.7.2008 Rychvald Muži 6.místo
5.7.2008 Rychvald Ženy 1.místo
6.9.2008 Doubrava Mladší 2.místo
6.9.2008 Doubrava Starší 4.místo
6.9.2008 Doubrava Muži 7.místo
6.9.2008 Bohumín Kopytov Ženy 2.místo
20.9.2008 MH - Rychvald Mladší 1.místo
20.9.2008 MH - Rychvald Starší 2.místo
4.10.2008 Okrskový turnaj - fotbal Muži 2.místo
28.10.2008 MH - Hradiště Mladší 1.místo

 

Umístění v soutěžích za rok  2007

 

5.5.2007 MH - Orlová Město Starší 2.místo
26.5.2007 MH - Orlová Lutyně - Pla. Mladší 3.místo
26.5.2007 MH - Orlová Lutyně - Pla. Starší 5.místo
2.6.2007 MH - Doubrava Mladší 2.místo
2.6.2007 MH - Doubrava Mladší 3.místo
2.6.2007 MH - Doubrava Starší 4.místo
2.6.2007 Doubrava Muži 2.místo
23.6.2007 MH - Kopytov Mladší 1.místo
23.6.2007 MH - Kopytov Starší 2.místo
23.6.2007 MH - Kopytov Starší 1.místo
30.6.2007 MH - Bohumín Záblatí Mladší 3.místo
30.6.2007 MH - Bohumín Záblatí Starší 4.místo
21.7.2007 Bohumín Záblatí Muži 8.místo
22.9.2007 MH - Rychvald Mladší 5.místo
22.9.2007 MH - Rychvald Mladší 4.místo

 

.Umístění v soutěžích za rok  2006

 

6.5.2006 MH - Orlová Město Starší 3.místo
4.6.2006 MH - Karviná Hranice Starší 7.místo
10.6.2006 MH - Kopytov Mladší 2.místo
11.6.2006 Doubrava Muži 3.místo
11.6.2006 Doubrava Muži 5.místo
11.6.2006 MH - Doubrava Mladší 5.místo
11.6.2006 MH - Doubrava Starší 6.místo
25.6.2006 MH - Bohumín Záblatí Starší 2.místo
23.9.2006 MH - Rychvald Starší 7.místo
23.9.2006 MH - Rychvald Mladší 4.místo
23.9.2006 MH - Rychvald Mladší 2.místo

 

3.místo
Mladší
Ženy
MLOK 2016
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA