Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotogalerie

 

ROK 2018

Valná hromada 13.1.2018

MH, exkurze HZS MSK Ostrava Zábřeh - 25.1.2018

MěÚ předání ocenění 6.2.2018

MH - Hala Havířov - 17.2.2018

Pochování Basy - 3.3.2018

MDŽ - 10.3.2018

Josefovská soutěže - 17.3.2018

MH - Hala Petrovice - 24.3.2018

MH - TFA Petřvald - 7.4.2018

MH - Karneval - 25.4.2018

Okrsek Orlová - 28.4.2018

MH - PLAMEN - 19.5.2018

Okresní Kolo - 20.5.2018

Pomoc při branném dni na ZŠ - 25.5.2018

Orlová Poruba - soutěž - 26.5.2018

Bohumín Šunychl - soutěž - 26.5.2018

 

 

 

ROK 2017

JSDH - Cvičení - 18.2.2017

MH - Hala Havířov - 25.2.2017

MH - exkurze, HZS MSK - Ostrava Přívoz - 1.3.2017

Pochování Basy - 4.3.2017

MH - Hala Petrovice - 11.3.2017

MDŽ - 11.3.2017

Josefovská soutěž - 18.3.2017

MH - Karneval - 22.3.2017

MH - Plnění odznaků odborností - 31.3.2017

Křest auta Tatra 815 - 5.5.2017

MH - Orlová Město - 6.5.2017

MH - Těrlicko Hradiště - 13.5.2017

MH - Plamen - 20.5.2017

Bohumín Šunychl - soutěž - 27.5.2017

MH - Globus CUP v Opavě - 28.5.2017

MH - Doubrava - 10.6.2017

MH - Karviná Hranice - 11.6.2017

MH - Bohumín Záblatí - 17.6.2017

MH - Petrovice Závada - 18.6.2017

Orlová Město - soutěž - 24.6.2017

MH - Petřvald - 24.6.2017

MH - Havířov Město - 25.6.2017

Letní slavnosti a soutěž - 5.7.2017

Bohumín Záblatí - soutěž - 22.7.2017

Dolní Marklovice, sání z řeky - soutěž - 5.8.2017 

Výlet MH, chata Skalka - 7.8.-10.8.2017

Petřvald - soutěž - 12.8.2017

Doubrava - sání - 19.8.2017

Bohumín Záblatí - noční soutěž - 19.8.2017

TFA, FIREFIGHTERS CHALENGE - Ludgeřovice - 2.9.207

Havířov město - soutěž - 7.10.2017

Kopytov - soutěž - 8.10.2017

MH - Kopytov - 8.10.2017

MH - Závod požárnické všestrannosti - 14.10.2017

MH - výzdoba - 29.11.2017

MH - Mikuláš - 6.12.2017

MH - Vánoční - 20.12.2017

 

.

ROK 2016

Školení stanov SH ČMS - 20.2.2016

MH hala Havířov - 27.2.2016

svatba Jaroslav Charbuský a Veronika Serwetnická - 27.2.2016

Pochování basy - 5.3.2016

Návštěva mateřských školek - 10.3.2016

MH hala Petrovice - 12.3.2016

Josefovská soutěž - 19.3.2016

Okrskový turnaj ve stolním tenise - 16.4.2016

MH soutěž TFA - Dolní Lutyně 23.4.2016

MH soutěž - Orlová Město - 30.4.2016

MH plnění odznaku odborností - 6.5.2016

Dzien strazaka Psczyna - 7.5.2016

Orlová Poruba, memoriál R.Borsiczkého - 14.5.2016

Smažení vaječiny - 14.5.2016

PLAMEN - Český Těšín - 21.5.2016

Okres - Český Těšín - 22.5.2016

GLOBUS CUP - 29.5.2016

MH - ukázka na dětském dni, Slavoj - 29.5.2016

MH - Kravaře, noční soutěž - 3.6.2016

MH - Orlová Poruba - 4.6.2016

MH - Karviná Hranice - 5.6.2016

MH - Doubrava - 11.6.2016

Doubrava - soutěž dospělí - 11.6.2016

MH - Petrovice Závada - 12.6.2016

MH - závěrečná schůzka s rodiči - 29.6.2016

Ukončení školního roku a přivítání prázdnin 1.7-3.7.2016

Letní slavnosti a soutěž 5.7.2016

Bohumín Záblatí - soutěž dospělí - 23.7.2016

Dolní Marklovice - soutěž dospělí - 6.8.2016

Závada - noční soutěž dospělí - 14.8.2016

Doubrava - soutěž dospělí - 20.8.2016

MH - Těrlicko Hradiště - 27.8.2016

Orlová Poruba - soutěž dospělí - 27.8.2016

MH - Chotěbuz - 28.8.2016

MH - o pohár KSH MSK - 3.9.2016 

MH - Skřečoň - 4.9.2016

Skřečoň - soutěž dospělí - 4.9.2016

MH - Rychvald - 10.9.2016

MH - Vrbice - 11.9.2016

MH + dospělí - Kopytov - 24.9.2016

JSDH prověřovací cvičení - 1.10.2016

MH - Havířov Město - 1.10.2016

Havířov Město - dospělí soutěž - 1.10.2016

NDT Kopytov - 8.10.2016

MH - Hala Bohumín - 12.11.2016

 

 

ROK 2015

Repas - oprava Tatry T 138 - 2014/2015

Výroční Valná Hromada - 24.1.2015

Ples - 21.2.2015

Pochování Basy - 7.3.2015

Josefovská soutěž - 14.3.2015

Ukázka pro MŠ - 17.3.2015

Jednotka, oprava majáku - 22.3.2015

Okrskový turnaj ve stolním tenise - 11.4.2015

Krzyzowice - křest auta - 26.4.2015

Ukázka na dětském májovém dopoledni 1.5.2015

Okrsek Orlová - 2.5.2015

Soutěž Orlová Poruba - memoriál R.Borsiczkého - 9.5.2015

Okrskový turnaj ve fotbale - 10.5.2015

Oslavy 120.let založení sboru SDH Rychvald

MH soutěž - Orlová Poruba - 30.5.2015

MH soutěž - Bohumín Záblatí - 20.6.2015

Mezinárodní soutěž Jedlownik - 27.6.2015

MH - ukončení šk.roku a přivítání prázdnin - 29.6-30.6.2015

Letní slavnosti - 5.7.2015

Soutěž - Bohumín Záblatí - 18.7.2015

Petřvald soutěž - 15.8.2015

Doubrava soutěž - 22.8.2015

Bohumín Záblatní noční soutěž - 22.8.2015

Orlová Poruba soutěž - 29.8.2015

MH výlet ZOO Ostrava - 30.8.2015 

MH soutěž o pohár KSH MSK - 5.9.2015

Skřečoň soutěž - 5.9.2015

MH soutěž - Č.T.Mosty - 6.9.2015

MH soutěž - Rychvald 12.9.2015

Petrovice Závada noční soutěž - 12.9.2015

MH soutěž - Vrbice 13.9.2015

MH soutěž - Kopytov - 26.9.2015

Kopytov soutěž - 26.9.2015

MH soutěž - Havířov Město - 3.10.2015

Dětmarovice soutěž - 3.10.2015

Čištění studny - 4.10.2015

Školení, strom - 4.10.2015

Soutěž Kopytov NDT - 10.10.2015

TFA Karviná - 17.10.2015

Rychvald - Plamen, branný závod - 24.10.2015

Taktické cvičení JSDH - 25.10.2015

MH, PL Jaworzno - 7.11.2015

MH školení ČČK - 25.11.2015

MH Mikuláš - 4.12.2015

Mikulášská - 5.12.2015

 

 

ROK 2014

 

Odchyt papouška - 4.1.2014

Výroční Valná Hromada - 18.1.2014

 Ples - 15.2.2014

Pochování Basy - 1.3.2014

 MDŽ - 8.3.2014

Školení jednotky + voda - 9.3.2014

Návštěva školy na HZ - 20.3.2014

Josefovská soutěž - 2.3.2014

Jednotka, číštění studny - 6.4.2014

 Protáčení mašiny + kondiční jízdy - 20.4.2014

Varrock, cvičení - 26.4.2014

Pszczyna - 11.5.2014

Smažení vaječiny - 7.6.2014

MH - soutěž Ka Hranice - 8.6.2014

MH - soutěž Doubrava - 14.6.2014

Okrskový turnaj ve fotbale - 15.6.2014

MH výlet - 29.6-30.6.2014

Soutěž a letní slavnosti - 5.7.2014

Mezinárodní soutěž - 12.7.2014

Soutěž Doubrava + ukázka Rychvald - 23.8.2014

Soutěž - Orlová Poruba - 30.8.2014

MH - soutěž Č.T.Mosty - 7.9.2014

MH - soutěž Rychvald 13.9.2014

Soutěž Dětmarovice - 13.9.2014

Výjezdní zasedání - 20.9.2014

MH - soutěž PL Jaworzno

Soutěž Orlová Město NDT - 11.10.2014

TFA Karviná - 18.10.214

Výcvikový rok + mikulášská 6.12.2014

MH - Mikuláš 17.12.2014

Jednotka - prověřovací cvičení - 20.12.2014

 

 

ROK 2013

 

Výroční Valná Hromada - 19.1.2013

Pochování Basy - 22.2.2013

Josefovská soutěž - 16.3.2013

Brigáda - 21.4.2013

Koloběžky - 1.5.2013

Libros - 4.5.2013

Soutěž - děti Havířov Město - 18.5.2013

Smažená vaječiny - 18.5.213

Soutěž - Český Těšín - Plamen - 25.5.2013

Soutěž - děti - Doubrava 8.6.2013

Soutěž - Doubrava 8.6.2013

 Soutěž - děti - Karviná hranice 9.6.2013

Ukázka Slavoj - 16.6.2013

Čerpaní laguny - 30.6.2013

MH - výlet - Štramberk, Kopřivnice - 2.7.2013

Soutěž a letní slavnosti - 5.7.2013

MH - O pohár KSH ČMS, Slavkov u Opavy - 31.8.2013

 Ukázka pro děti na ZŠ Rychvald - 27.9.2013

Soutěž - děti - Rychvald - 28.9.2013

Ukončení roku a Mikulášská - 7.12.2013

 

ROK 2012

 

Výroční Valná Hromada 21.1.2012

Pochování Basy 3.3.2012

Karneval 16.3.2012

Josefovská soutěž 19.3.2012

Soutěž - děti Orlová Město 5.5.2012

Cvičení s HSZ Bohumín 10.5.2012

 Soutěž Okrsek 12.5.2012

Soutěž - děti Havířov Město 19.5.2012

Soutěž - děti Orlová Poruba 27.5.2012

Ukázka - koloběžky 1.6.2012

Školka, pomoc při akci ,,Cestou, necestou,, 26.9.2012

Základní škola - MDU 1.10.2012

 

ROK 2011

 

Josefovská soutěž 19.3.2011

 Soutěž starých pánů - Doubrava 30.4.2011

Okrsek ve fotbale 14.5.2011

Okrsková soutěž 21.5.2011

Smažení vaječiny 4.6.2011

Školení na tekoucí vodě 11.6.2011

Soutěž - Doubrava 18.6.2011

Soutěž - Radvanice 20.6.2011

Ukázka - Dětský den TJ Slavoj 26.6.2011

Slavnosti + Hranice mistra Jana Huse 5.7.2011

Mezinárodní soutěž v Kryzowicích 16.7.2011

Soutěž - Petřvald

Soutěž - Doubrava

Soutěž - Orlová Poruba

Krajské kolo - mládeže 13.9.2011

Soutěž - Kopytov 10.9.2011

Memoriál Milana Kosňovského ve stolním tenise 8.10.2011

Soutěž - Orlová Poruba NDT 5.11.2011

Mikuláš pro děti 3.12.2011

Mikulášská 4.12.2011

 

ROK 2010

 

Úklid sněhu + úklid 19.2.2010

Josefovská soutěž 26.3.2010

Brigáda + nástřik Tatry 25.4.2010

Námětové cvičení 3.5.2010

Smažení vaječiny 15.5.2010

Povodně 2010 část 1.

Povodně 2010 část 2.

Povodně 2010 část 3.

Slavnosti 6.7.2010

Záchrana osob na stojaté vodě 18.9.2010

Mezinárodní soutěž - Doubrava 25.9.2010

Brigáda - zazimování hasičárny 24.10.2010

Mikulášská 2.12.2010

 

 ROK 2009

Jednotka - větrná smršť 23.5.2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.