Jdi na obsah Jdi na menu
 


2017 - 2018

11. 8. 2017

Umístění v soutěžích za rok  2018

17.2.2018 XXIV.roč.halové soutěže Havířov Starší 20.místo
17.2.2018 XXIV.roč.halové soutěže Havířov Mladší 20.místo
17.3.2018 Josefovská soutěže Muži  5.místo
17.3.2018 Josefovská soutěž Ženy 6.místo
24.3.2018 Hala Petrovice Starší 7.místo
24.3.2018 Hala Petrovice Mladší 10.místo
7.4.2018 TFA pro MH a dorost, Petřvald Šeliga Radim 2.místo
7.4.2018 TFA pro MH a dorost, Petřvald Šeliga Tomáš 3.místo
7.4.2018 TFA pro MH a dorost, Petřvald Sikora Tomáš 7.místo
7.4.2018 TFA pro MH a dorost, Petřvald Skříšovský Jan 2.místo
14.4.2018 Okrskový turnaj ve stolním tenise Dunajčíková Zuzana 2.místo
21.4.2018 TFA pro MH a dorost, Dolní Lutyně Sikora Tomáš 6.místo
21.4.2018 TFA pro MH a dorost, Dolní Lutyně Šeliga Tomáš 26.místo
21.4.2018 TFA pro MH a dorost, Dolní Lutyně Šeliga Radim 27.místo
21.4.2018 TFA pro MH a dorost, Dolní Lutyně Orel Matyáš 11.místo
21.4.2018 TFA pro MH a dorost, Dolní Lutyně Rutar Luboš 19.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová Muži  1.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová Ženy 2.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Skříšovský Jan ml. 6.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Pácal Jakub 9.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Stašák Jakub 13.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Orel Michal 14.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Helis František 16.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Škutová Markéta 1.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Oryekhová Alona 2.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Dunajčíková Zuzana 4.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Korhelová Magdaléna 9.místo
28.4.2018 Okrsek Orlová - 100 m  Beňovičová Nina 10.místo
5.5.2018 MH - Orlová Město Starší  
5.5.2018 MH - Orlová Město Mladší  
12.5.2018 MH - Těrlicko - Hradiště Starší 13.místo
       

 

 

Umístění v soutěžích za rok  2017

25.2.2017 XXVIII.roč.halové soutěže Havířov Starší  
11.3.2017 MH - Hala Petrovice Starší 9.místo
11.3.2017 MH - Hala Petrovice Mladší 9.místo
18.3.2017 Josefovská soutěž Muži  9.místo
18.3.2017 Josefovská soutěž Ženy 7.místo
30.4.2017 Okrsek Orlová Muži  3.místo
30.4.2017 Okrsek Orlová Ženy 1.místo
6.5.2017 MH - Orlová Město Starší 14.místo
13.5.2017 MH - Těrlicko - Hradiště Mladší 5.místo
13.5.2017 MH - Těrlicko - Hradiště Starší 15.místo
13.5.2017 Těrlicko - Hradiště Ženy 5.místo
20.5.2017 MH - Český Těšín - PLAMEN Starší 10.místo
21.5.2017 Okresní kolo dorostu - jednotlivci Korhelová Magdaléna 2.místo
21.5.2017 Okresní kolo dorostu - jednotlivci Bínek Jakub 1.místo
28.5.2017 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů Orel Matyáš 5.místo
28.5.2017 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů Kuhejda Benjamin 27.místo
28.5.2017 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů Sikora Tomáš 26.místo
28.5.2017 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů Šeliga Tomáš 31.místo
28.5.2017 GLOBUS CUP, Opava - 60 metrů Kuhejda David 33.místo
3.6.2017 MH - Skřečoň Starší 7.místo
4.6.2017 Krajské kolo dorostu - jednotlivci Korhelová Magdaléna 6.místo
4.6.2017 Krajské kolo dorostu - jednotlivci Bínek Jakub 5.místo
10.6.2017 MH - Doubrava Mladší 10.místo
10.6.2017 MH - Doubrava Starší 8.místo
10.6.2017 Doubrava Ženy 8.místo
11.6.2017 MH - Karviná Hranice Mladší 3.místo
11.6.2017 MH - Karviná Hranice Starší 11.místo
17.6.2017 MH - Bohumín Záblatí Mladší 7.místo
17.6.2017 MH - Bohumín Záblatí Starší 9.místo
18.6.2017 MH - Petrovice Závada Mladší 4.místo
18.6.2017 MH - Petrovice Závada Starší 9.místo
24.6.2017 Orlová Město Ženy 2.místo
24.6.2017 Orlová Město Muži  4.místo
24.6.2017 MH - Petřvald Mladší 5.místo
24.6.2017 MH - Petřvald Starší 5.místo
25.6.2017 MH - Havířov Město Mladší 7.místo
25.6.2017 MH - Havířov Město Starší 6.místo
5.7.2017 Rychvald Ženy 2.místo
5.7.2017 Rychvald Muži  6.místo
22.7.2017 Bohumín - Záblatí Ženy 6.místo
5.8.2017 Dolní Marklovice sání z řeky Ženy 6.místo
12.8.2017 Petřvald Ženy 2.místo
12.8.2017 Petřvald Muži  4.místo
12.8.2017 Petrovice Závada - noční Ženy 2.místo
19.8.2017 Doubrava Ženy 1.místo
19.8.2017 Bohumín Záblatí - noční Ženy 6.místo
26.8.2017 Orlová Poruba Muži  2.místo
26.8.2017 Orlová Poruba Ženy,Muži    Mix 5.místo
2.9.2017 TFA - Firefighters chalenge J.Tarnawa,J.Stašák 9.místo
2.9.2017 TFA - Firefighters chalenge J.Kohl, R.Budník 13.místo
2.9.2017 TFA - Firefighters chalenge Z.Dunajčíková,M.Škutová 3.místo
2.9.2017 TFA - Firefighters chalenge Z.Vilčková,E.Papadimitriu 4.místo
9.9.2017 MH - Rychvald Mladší I 2.místo
9.9.2017 MH - Rychvald Mladší II 9.místo
9.9.2017 MH - Rychvald Starší 11.místo
10.9.2017 MH - Vrbice Mladší I 3.místo
10.9.2017 MH - Vrbice Mladší II 7.místo
10.9.2017 MH - Vrbice Starší 1.místo
17.9.2017 MH - Chotěbuz  Starší 8.místo
7.10.2017 Havířov Město Ženy 3.místo
8.10.2017 Bohumín Kopytov Starší 8.místo
8.10.2017 Bohumín Kopytov Mladší I 5.místo
8.10.2017 Bohumín Kopytov Mladší II 8.místo
8.10.2017 Bohumín Kopytov - uzlový král Tomáš Šeliga 9.místo
8.10.2017 Bohumín Kopytov - uzlový král Tomáš Sikora 16.místo
8.10.2017 Bohumín Kopytov - uzlový král Matyáš Orel 10.místo
8.10.2017 Bohumín Kopytov - uzlový král Luboš Rutar 13.místo
8.10.2017 Bohumín Kopytov Ženy 4.místo
14.10.2017 Branný závod Mladší  7.místo
14.10.2017 Branný závod Starší 6.místo
15.10.2017 Bohumín Kopytov - NDT do 34let Jakub Tarnawa 2.místo
15.10.2017 Bohumín Kopytov - NDT do 34let Jakub Pácal 5.místo
15.10.2017 Bohumín Kopytov-NDT nad 34let René Budník 4.místo
15.10.2017 Bohumín Kopytov - NDT do 34let Zuzana Dunajčíková 1.místo
15.10.2017 Bohumín Kopytov - NDT do 34let Alena Oryekhová 2.místo
15.10.2017 Bohumín Kopytov - NDT do 34let Zuzana Vilčková 4.místo