Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář soutěží 2013

8. 4. 2013


Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – Okresní sdružení Karviná

se sídlem: Karviná Fryštát, Ostravská 883/8, 733 01, tel. 734 537 792

 

Kalendář soutěží 2013

   

p.č.

SDH

Termín

Hodina

Název soutěže

Poznámka

1.

Rychvald

16.3.

14.00

Josefovská soutěž

 

2.

Mistřovice

23.3.

15.00

Jarní soutěž

 

3.

Doubrava

27.4.

15.00

Soutěž starých pánů

 

4.

Dětmarovice

4.5.

15.00

Soutěž starých pánů

NT – 11.5.

5.

Albrechtice

4.5.

 

O pohár starosty obce

 

6.

Stonava

11.5.

 

O železného hasiče

TFA

7.

Horní Suchá

18.5.

 

O pohár starosty obce

ZŠ, ul.Těrlická

8.

Bohumín Šunychl

26.5.

14.00

Pohárová soutěž

Kališovo jezero

9.

Doubrava

8.6.

15.00

O pohár starostky obce

 Na náměstí

10.

Chotěbuz

15.6.

 

O putovní pohár obce

 

11.

Závada

22.6.

 

Pohárová soutěž

Muži + st.páni

12.

Orlová Město

22.6.

10.00

O Pohár starosty města

Náměstí

13.

Český Těšín Mosty

29.6.

15.00

Memoriál Jana Urbanczyka

 

14.

Rychvald

5.7.

13.00

O pohár starosty města

 

15.

Těrlicko Hradiště

6.7.

15.00

Pohárová soutěž

u HZ

16.

Mistřovice

13.7.

15.00

Letní soutěž

 Od 14.00 Těš.pohár

17.

Bohumín Záblatí

20.7.

14.00

Memoriál A.Škuty

 

18.

Zpupná Lhota

20.7.

 

Pohárová soutěž

 

19.

Karviná Louky

20.7

13.00

Pohárová soutěž

MSL

20.

Karviná Hranice

21.7.

14.00

O putovní pohár primátora

 

21.

Horní Suchá

27.7.

10.00

Hornosušská věž

TFA, Areál PZF

22.

Vrbice

27.7.

 

Pohárová soutěž

TJ Vrbice, MSL

23.

Marklovice

27.7.

 

Pohárová soutěž

Sání

24.

Horní Žukov

28.7.

12.00

Memoriál J.Niemczyka

Beskydská liga

25.

Stanislavice

4.8.

13.00

Pohárová soutěž

 

26.

Petřvald

17.8.

10.00

Memoriál Szwedy

 

27.

Stonava

17.8.

 

Pohárová soutěž

 

28.

Doubrava

24.8.

15.00

Memoriál Jendy Neděly

 U HZ, sání

29.

Chotěbuz

30.8.

21.00

Memoriál J.Kisze

 Noční

30.

Orlová Poruba

31.8.

10.00

O pohár starosty SDH

 

31.

Mistřovice

31.8.

19.00

Pohárová soutěž

Noční

32.

Bohumín Záblatí

31.8.

21.00

Pohárová soutěž

Noční

33.

Nerad

7.9.

14.00

Pohárová soutěž

Věřňovice

34.

Bohumín Kopytov

7.9.

15.00

Pohárová soutěž

 Jen pro zvané

35.

Český Těšín Mosty

8.9.

15.00

O Mosteckou bečku

 

36.

Doubrava

28.9.

09.00

Soutěž NDT

 

37.

Karviná Ráj

28.9.

 

Pohárová soutěž

 

38.

Dětmarovice

5.10.

15.00

O pohár starosty obce

NT – 12.10.

39.

Havířov Město

5.10.

15.00

Pohárová soutěž

HZ Ha-Šumbark

 

 

Soutěže mladých hasičů

 

SDH

Termín

Hodina

Název soutěže

poznámka

Orlová Město

11.5.

10.00

Pohárová soutěž MH

MLOK

Havířov Město

18.5.

15.00

Pohárová soutěž MH

MLOK, HZ Šumbark

Český Těšín

25.5.

08.00

PLAMEN – Jarní kolo

Č.Těšín, Na Frýdecké

Doubrava

8.6.

09.00

Pohárová soutěž MH

MLOK

Karviná Hranice

9.6.

 

Pohárová soutěž MH

MLOK

Závada

22.6.

08.30

Pohárová soutěž MH

MLOK

Orlová Poruba

29.6.

10.00

Pohárová soutěž MH

MLOK

Mistřovice

31.8.

14.00

Pohárová soutěž MH

 

Bohumín Kopytov

7.9.

09.00

Pohárová soutěž MH                   

MLOK

Č.T.Mosty

8.9.

09.00

Pohárová soutěž MH

MLOK

Rychvald

14.9.

09.00

Pohárová soutěž MH

MLOK

Havířov

5.10.

10.00

Pohárová soutěž MH

HZ Havířov Šumbark

Karviná Hranice

15.12.

 

Mikulášské uzlování

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA